Pomáhej pralesu


Z ceny každého maloobchodního nákupu, který na našem e-shopu uděláte, věnujeme 3% na reforestaci odlesněných ploch a záchranu ohrožených druhů pralesních dřevin.

Částku věnujeme projektu Bosque Medicinal (neboli Léčivý Les), jehož posláním je chránit cenné území, které přiléhá rezervaci El Paraíso v horské oblasti ekvádorského pralesa. Naši přátelé z Bosque Medicinal ze získaných prostředků realizují nákup, produkci sazenic, a jejich výsadbu na vhodná místa. 

O každé výsadbě vždy informujeme na našich stránkách a sociálních sítích.

Chcete se do záchrany pralesa pustit vlastníma rukama?
Můžete! Informace o našich současných příležitostech pro dobrovolníky naleznete na stránce české partnerské organizace Forest.ink


Co se nám společně povedlo v roce 2020.
Tento rok jsme společně zasadili 110 rostlin wayusy na území, o které se Bosque Medicinal stará. Na výsadbě se podíleli dobrovolníci z ČR, ekvádorští studenti, a nakonec i zástupci místní samosprávy. Sazenice poskytli pěstitelé wayusy z místní indiánské komunity. Většina rostlinek se zdárně ujala a dělá nám velkou radost. Zanedlouho již bude možné si připravit lahodnou wayusu přímo na místě.

Víc o této aktivitě na našem Facebooku.

83549187_1404864159680095_858258276763041792_o

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení